Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Złomujemy wszystkiego rodzaju pojazdy i samochody wszystkich marek. Auta poddajemy w pełni bezpiecznemu oraz legalnemu procesowi kasacji. Gdy Twój pojazd uległ upływowi czasu i często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do dalszego użytku, zadzwoń do nas by pozbyć się tego zmartwienia. Pozbędziesz się problemu, a za zezłomowany samochód zasilisz swój budżet domowy.

ZŁOMOWANIE AUT BYDGOSZCZ

Auto kasacja Bydgoszcz na  to nasz filar firmy. Gdy sprzedaż auto nam to masz gwarancję legalności i bezpieczeństwa transakcji. Samochody zostaną starannie rozebrane na części pierwsze zachowując najwyższe europejskie standardy .

AUTOKASACJA Bydgoszcz

Strona auto kasacja Bydgoszcz jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta.  Kasacja aut Bydgoszcz to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W Bydgoszczy?

Do firmy może trafić każdy pojazd . Złomowaniu i auto kasacji w Bydgoszczy poddajemy samochody osobowe i dostawcze, bez względu na ich stan. Działamy zgodnie obowiązującymi wytycznymi, wiec  samochody złomowane muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.